Status:

Novinky v naší nabídce

Družstevní byt 2+1+L v Teplicích-Retenicích (Prodej)

Družstevní byt 2+1+L v Teplicích-Retenicích

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000872

DOPORUČUJEME

240 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej dr. podílu k bytu 2 kk v Teplicích, ul. Kaptána Jaroše (Prodej)

Prodej dr. podílu k  bytu 2 kk v Teplicích, ul. Kaptána Jaroše

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000445

NOVINKA DOPORUČUJEME

440 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích (Prodej)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000437

NOVINKA

500 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích (Prodej)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000429

NOVINKA

850 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích (Prodej)

Prodej dr. podílu k bytu 3+1 v Teplicích

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000417

NOVINKA

650 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej dr. podílu k bytu v Krupce, okres Teplice (Prodej)

Prodej dr. podílu k bytu v Krupce, okres Teplice

Kraj: Ústecký kraj Město: Krupka Číslo nemovitosti: 000413

NOVINKA

100 000 Kč
(za nemovitost)

Přenechání užívacího práva na Hudcovské výšině, okres Teplice (Prodej)

Přenechání užívacího práva na Hudcovské výšině, okres Teplice

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000401

NOVINKA

630 000 Kč
(za nemovitost)

Prodej bytového domu v obci Bystřany, okres Teplice (Prodej)

Prodej bytového domu v obci Bystřany, okres Teplice

Kraj: Ústecký kraj Město: Teplice Číslo nemovitosti: 000395

NOVINKA DOPORUČUJEME

2 300 000 Kč2 300 000 Kč
(za m2)

Prodej bytu 3+1+L Krupka Maršov (Prodej)

Prodej bytu 3+1+L Krupka Maršov

Kraj: Ústecký kraj Město: Krupka Číslo nemovitosti: 000351

NOVINKA

130 000 Kč
(za m2)

Prodej dr. bytu v Krupce (Prodej)

Prodej dr. bytu v Krupce

Kraj: Ústecký kraj Město: Krupka Číslo nemovitosti: 000322

NOVINKA

160 000 Kč
(za nemovitost)

stránka 1 z 3

Na začátek Předcházející 1 2 3 Následující Na konec

Novinky

20. prosinec 2011

Hledáme kolegy - nabídka zaměstnání

Zvláštní podmínky pro realitní makléře z Balticflory! Není žádným tajemstvím, že všichni makléři pracují na jediném velmi jednoduchém schématu: nafotit nemovitost, exportovat jí na webové stránky a čekat v klidu na kupující. Proto si většina talentovaných makléřů raději otevře své vlastní "mini" realitní kanceláře pro 1-2 makléře a nevidí žádný důvod spolupracovat s jinou realitní kanceláří. Balticflora Vám může nabídnout něco speciálního! Při prácí v Balticfloře můžete nejen činit shora uvedenou zaběhnutou praxi, ale i rychle prodat své objekty zahraničním klientům. Balticflora se aktivně propaguje na ruských webových stránkách yandex.ru (analog seznam.cz), google.ru a na největším portálu http://prian.ru/czech/. Ale kromě toho v naší partnerské síti je více než 60 zástupců různých měst Ruska. Proto s Balticflorou můžete prodávat nemovitosti jak na domácím trhu, tak i na zahraničním trhu. Provize je závislá na zkušenosti. Jsme stejně připravený na začátečníky i na zkušené makléře. Přijďte na nezávislý rozhovor s námi – vždy se dohodnem a dojdem k vzájemnému prospěchu.

17. září 2011

Nabídka spolupráce pro realitní kanceláře

Vážení přátelé, vážení kolegové, dovolte mi, abychom vás touto cestou seznámil s naší realitní kanceláří a oslovil vás ve věci případné spolupráce. Jsme realitní kancelář, které v oboru působí již po dobu nejméně 10-ti let, kde v době předešlé , tak i současné, se orientuje na trh zemí bývalého SSSR, kde v tomto směru máme řadu obchodních partnerů, přátel a významných klientů. V tomto směru naše ruská mutace webových stránek, které má již tradici, exportuje zajímavé nabídky trhu nemovitostí na další webové servery těchto zemí a jsme vyhledávanou zprostředkovatelskou společností na tomto trhu. Opačně jsme samozřejmě poptávány po konkrétních nabídkách na českém trhu. Proto si dovoluji vám nabídnout spolupráci ve směru vzájemné propojenosti nabídky i poptávky těchto našich klientů, kteří vyhledávají zajímavé nemovitosti v ČR, a to převážně nemovitosti komerčního charakteru, luxusní rodinné domy, vily a byty, památkové a kulturní objekty, po celém regionu ČR. V tomto směru se na vás obracím s nabídkou vzájemné výměny naši poptávky a zároveň vaší nabídky se zaměřením na shora uvedené typy nemovitostí. Zaručujeme oboustranně výhodnou spolupráci, a to vždy za konkrétně individuálních vymezených podmínek, jak finančního, tak i právního charakteru. V praxi to znamená, že v případě poptávky našeho klienta na konkrétní nemovitost, se na Vás rádi obrátíme s touto poptávkou a budeme rádi, když zpětně od Vás případné nabídky obdržíme obratem, abychom mohli pružně reagovat na poptávku ze zahraničí. Dojdete-li k závěru, že může být naše spolupráce přidanou hodnotou i vašemu podnikání, kontaktujte nás - jsme otevřeni všem realitním kancelářím, se kterými můžeme společně sdílet (a rovněž i utvářet) hodnoty profesionálního výkonu činnosti realitní kanceláře. S případnými dotazy se na nás můžete obrátit na info@ balticflora.cz nebo telefonicky. Za společnost Balticflora Company s.r.o. se těším na spolupráci a přeji hezký den. Michail Žák – jednatel společnosti tel : 775868240 asistent RK tel. 775868242 zelená linka : 800998877 www.reality-balticflora.cz

27. září 2010

Zemětřesení ve stavebním spoření.

Češi mají státní podporu nejvyšší a o prvenství ve výnosnosti soupeří jen se Slováky. Její výše se pohybuje kolem čtyř procent. Rozpitvali jsme navrhované změny ve stavebním spoření a porovnali je se současnými podmínkami v okolních státech. Výsledky ukazují, že Češi si i přes chystané škrty stále stojí velmi dobře.

Všechny novinky